Vtipy: Zvířata

Krokodýlovo jezírko

Do krokodýlova jezírka chodí žába na ryby. Krokodýl se kvůli tomu hněvá a v duchu si povídá: \”Zeptám se žáby, jestli mi chodí na ryby. Když odpoví, že ano, sežeru ji, protože je drzá, a když odpoví ne, sežeru ji taky, protože lže.\” Na druhý den si hlídá krokodýl svoje jezírko, a když prijde žába, ptá se jí:
\”Žábo, chodíš mi na ryby?\”
Žába se na nej podívá a povidá:
\”Víš co krokodýle, bež do prdele!\”

Lev honí policajty

Honí lev dva policajty po městě. všichni doběhnou ke kašně a běhají kolem dokola. Po chvíli jeden policajt zafuní: \”Počkej, zastavíme se a chvíli si vydechneme.\” Ten druhý: \”Nemůžeme, vždyť nás dohoní a sežere!\” – \”Nesežere, máme tři kola náskok.\”

Na Štědrý Večer

Baví se dva:
\”U nás ti byla na Štědrý večer psina.\”
\”Fakt? My měli jako vždycky kapra.\”

Kohout na tržišti

Kohout se prochází po tržišti.
Vtom spatří stánek s grilem, kde se grilují kuřata.
Nasraný popojde blíž a povídá:
\”No jasně! Sauny, solárka, kolotoče, píčoviny a na
dvoře není koho šukat!\”

Zvířátka v lese

Zvířátka v lese si udělají demokracii a postaví si kadibudku. První den přijdou ke kadibudce a kadibudka má vymlácené okno. Všichni svolají velkou lesní poradu, při které se ozve: „Kdo k tomu může něco dodat, ať zvedne ruku. Zajíc zvedne ruku a povádá: \”Já bych k tomu něco měl. Přišel medvěd, vysral se, utřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem.“

Manželský pár v ZOO

Manželský pár je v ZOO. Manželka je úžasná sexy kočka, prostě kost. Před klecí s orangutanem se oba zastaví. Manžel povídá: \”Zkus si sundat podprsenku, co to sním udělá.\” Manželka si tedy sundá podprsenku. Orangutan začne skákat po kleci jako blázen, celý nadržen…ý.\”Zkus si sundat ještě kalhotky\”, povídá manžel.
Manželka ho poslechne.
Orangutan už neví, co by v kleci dělal, skáče, trhá mřížemi jako pominutý.
Najednou manžel otevřel dveře, šup strčil manželku dovnitř a říká: \”A teď mu zkus vysvětlit, že tě bolí hlava!\”

Novináři u slepice

Novináři se ptají slepice, jestli je pravda, že snesla sedmikilové vejce. Ona odpoví, že ano. Tak se jí ptají, jaké má plány do budoucna. Ona odpoví, že snést desetikilové vejce. Novináři spokojení s odpovědí utíkají za kohoutem a ptají se ho, jestli je pravda , že jedna ze slepic snesla sedmikilové vejce. Odpoví, že ano. Tak se ho ptají, jaké má plány do budoucna. On odpoví, že rozbít pštrosovi hubu.

Před samoobsluhou

Stojí chlap před samoobsluhou a kouká na psa. Po čase vyleze jeho panička a chlap jí řiká: \”Teda pani, vy máte ale ošklivého psa.\” \”Chlape, jste blbej? Vždyť mu celou dobu koukáte na zadek.\” \”Hmm, tak to asi neni moc rád, když jsem mu před chvilkou vnutil rohlík.\”

Šváb pomocník

Chlap je u své vdané milenky. Když jsou v nejlepším, zpod postele vyleze šváb. Chlap ho chce zašlápnout, ale šváb mu povídá:
\”Nezabíjej mě, můžu ti být nápomocný.\”
Nezabije ho teda a pokračuje. Za chvíli zazvoní zvonek.
\”Manžel! Co teď? Kam se schováš?\”
Vtom vyleze ten šváb a říká:
\”Když si za něj zatáhneš, proměníš se ve švába. Když si pak zatáhneš 2x, bude z tebe zase člověk.\”
Chlap si teda zatahá za penis, v tu ránu je z něj šváb a zaleze pod postel. Když konečně manžel usne, zatáhne 2x – a nic. Furt je z něj šváb. Tak to zkouší dál, znova a znova. A najednou se za nim ozve ostrým hlasem:
\”Kolego, nejen že usnete na poradě, ještě tu onanujete!!\”

Mravenec

Leží mravenec na tanku, pomalu se probouzí po vopici, kouká a praví: \”Teda vždycky, když se takhle ožeru, dotáhnu domu nějakou takovou kravinu!\”

Kočka v hospodě

Přijde do hospody chlap s černou kočkou v náručí. Sedne, objedná panáka rumu a panáka beznínu. Hospodskej divně kouká, ale nakonec donese i ten benzín.
Chlápek do sebe kopne rum a kočku chytí a naleje do ní ten benzín. Kočka začne prskat, zježí se jí srst, jako dělová koule lítá o hospodě, až najednou se zebleje a padne na zem mrtvá.
Pár chlapů na to blbě kouká a ptají se: ˝Sakra, co to bylo? Co se jí stalo?˝
A majitel říká: ˝No, co já vím, asi jí došel benzín.˝

Sedlák a kočí

Sedlák přijímá nového kočího: \”A rozumíte koním?\” \”Proč? Něco říkali?\”

Slepička a tchoř v lese

Takhle se v lese ztratí Slepička a Tchoř. A najednou na sebe na paloučku narazí a Tchoř se ptá: Kdo jsi? Máš peří,zobák ty budeš Slepička! Slepička na to: Ano to já jsem! A ty jsi kdo? Nejsi černej ani bílej a smrdíš ty budeš cikán!

Velbloud

Cikán si koupí velblouda. Velbloud je naučen na povely: \”Uf.\” Velbloud jede hodně rychle, \”Uf,uf.\” Velbloud jede pomalinku, \”Uf,uf,uf.\” velbloud zastaví. Cikán zaplatí a zadá povel: \”Uf\” a jedou hodně rychle. Cikánovi se už dělá špatně, řekne: \”Uf,uf.\” jedou pomalu. Pak cikán řekne \”Uf\”a znovu jedou rychle. Cikán najednou uvidí přímo před sebou propast: \”Uf,uf,uf.\” Přímo před propastí zastaví. Cikán si oddechne: \”Uf.\”